Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Geëmailleerde emmer op standring, met hengsel, handvat en schenktuit

1925 - 1940

Conisch, op standring. Hengsel met houten greep draait, op twee punten bevestigd aan een 'lus' die net onder de rand is aangebracht. Schenktuit. Op de wand, net boven de standring is een greep die het schenken vereenvoudigt. Grijs gewolkt. Afkomstig van de Zusters Soc. van Jezus, Maria en Jozef, Mathenesserlaan 166b, Rotterdam.

Organisatie
Collectie
  • Afkomstig van de Zusters Soc. van Jezus, Maria en Jozef, Mathenesserlaan 166b, Rotterdam.
Type
  • Object
Rechten
Identificatienummer van Museum Rotterdam
  • http://museumrotterdam.nl/collectie/item/66157
Trefwoorden
  • emmer
  • grijsgewolkt
  • vaatwerk
  • melkemmer
  • houder
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards