Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

De door de Nederlandsche Heidemaatschappij voor menschelijke consumptie afgekeurde aardappelen behoeven niet vernietigd te worden, doch vormen in gestoomden toestand een waardevol krachtvoer voor het vee. Een stoommachine njet een capaciteit van 7000 kg. per dag is in bedrijf gesteld voor het koken der aardappelen op groote schaal. (V„N.P. Zeüfcmaker-Pax Holland-c)

21 oktober 1942

Artikel uit "Dagblad van Rotterdam", 21 oktober 1942

Type
  • Krantenartikel
Identificatienummer van Koninklijke Bibliotheek
  • ddd:010312039:mpeg21:a0005
Trefwoorden
  • illustratie met onderschrift
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards