9 uur 22 min. 17 sec. Voor het eerst in de geschiedenis geeft een Gouverneur van Curaçao het Bestuur zelf Zijnen opvolger over. HISTORISCH MOMENT IN DE STAMPVOLLE STATENZAAL. aalste wens van Gouverneur Wouters is, dat ons volk zijn steun geve aan Gouverneur Kasteel. verschillende redevoeringen kondigt Gouverneur kasteel zijn beleid aan: alleen oorlogvoering. „Als één lid lijdt, lijden alle lidmaten mede”. GOIUVERNEUR KASTEEL: „ONZE PLAATS IN DE STPIJD NU EN ONZE POSITIE IN DE TOEKOMST, ZAT. ONS WERK, AL ONS WERK, MOETEN BEHEERSEN”. „Stoelenquaestie” in de Statenzaal betekent de overdracht van het Bestuur.
15 juli 1942
Artikel uit "Amigoe di Curacao : weekblad voor de Curacaosche eilanden", 15 juli 1942
Organisatie
Type
- Krantenartikel
Identificatienummer van Koninklijke Bibliotheek
- ddd:010987195:mpeg21:a0001
Trefwoorden
- artikel
Disclaimer over kwetsend taalgebruik
Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer
![](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fimageviewer.kb.nl%2FImagingService%2FimagingService%3Fid%3Dddd%3A010987195%3Ampeg21%3Ap001%3Aimage%26w%3D1000/full/full/0/default.jpg)