Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Interview met Israel Singer in het kader van proefschrift Nederlandse akkoorden over Joodse oorlogstegoeden (1997-2000)

1997 - 2000

Gehouden interview in het kader van proefschrift Eindelijk ´restitutie´. De totstandkoming van Nederlandse akkoorden over Joodse oorlogstegoeden (1997-2000). Telefonisch interview met oud WJC-topman Israel Singer (NY) op 19 maart 2015 (twee delen). Interview gaat over de relatie WJC-CJO-Platform Israel. Over de erfenis van Anne Frank en dat Nederland in het kader van moral justice nooit zijn verantwoordeijkheid jegens de Joodse gemeenschap genomen heeft. Hij gaat ook in in op de concrete opstelling van het WJC in de totstandkoming van de Nederlandse akkoorden.

Vervaardiger
  • Ruppert, Dr. C.J., DataCollector
Type
  • interview
Trefwoorden
  • Modern and contemporary history
  • Oral History
  • Joodse oorlogstegoeden
  • Tweede wereldoorlog
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards