Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Het vernietigde station van Arnhem

Foto in zwart wit van het vernietigde station van Arnhem. Het gebouw heeft geen dak meer en de klok in de dakstijl mist. Voor het gebouw staat een uitgebrande tram. Er staat een telefooncel naast. Het gebouw is beschadigd door oorlogshandelingen. Op de achterkant van de foto is met een zwarte pen 'Station Arnhem / Foto: Rensenbrink' geschreven. De foto heeft een accolade-rand.

Collectie
  • Collectie Spoorwegmuseum
Type
  • foto
Identificatienummer van Het Spoorwegmuseum
  • 60749
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards