Foto van de brug over de Maas bij Ravenstein
Een op gekleurd papier geplakte zwart wit foto van de brug over de Maas bij Ravenstein. Een boogbrugdeel ligt half in het water. Twee begindelen van de boog zitten aan de zijkanten van de brug. Een boogbrug met rechte bruggen loopt over met gras begroeide uiterwaarden. Onder de brug, bij de pijler, ligt puin. Naast de brug staan bouwketen. In het water drijft een hijskraan. Op de achterzijde in blauw een stempel met daarop de tekst: 'Opname gemaakt door Martelhoff's Circuline Fotosysteem. Negatiefformaat Leica Datum: J. Opject 65 No.22'.
Vervaardiger
- Martelhoff's Circuline Foto-Systeem
Organisatie
Collectie
- Collectie Spoorwegmuseum
Type
- foto
Rechten
Identificatienummer van Het Spoorwegmuseum
- w_34277
Disclaimer over kwetsend taalgebruik
Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer
![](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2FSWM.hosting.deventit.net%2FHttpHandler%2Ficoon.ico%3Ffile%3D7688665/full/full/0/default.jpg)