Foto van een detail van een verwoeste spoorbrug in Eijgelshoven
Een op gekleurd papier geplakte zwart wit foto van een detail van een verwoeste spoorbrug. Een brugdeel is half op de grond gevallen. De pijler is puin. Het spoor is daarbij gebroken en steekt deels boven de overblijfselen van de pijler uit. De brug is vernietigd tijdens oorlogshandelingen. Op de achterzijde in blauw een stempel met daarop de tekst: 'Opname gemaakt door Martelhoff's Circuline Fotosysteem. Negatiefformaat 6x6 Datum: A. Opject 12 No. 1'.
Vervaardiger
- Martelhoff's Circuline Foto-Systeem
Organisatie
Collectie
- Collectie Spoorwegmuseum
Type
- foto
Rechten
Identificatienummer van Het Spoorwegmuseum
- w_33508
Disclaimer over kwetsend taalgebruik
Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer
![](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2FSWM.hosting.deventit.net%2FHttpHandler%2Ficoon.ico%3Ffile%3D7690156/full/full/0/default.jpg)