Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

PK Antwerpen B.

P. DROSSENS & S. HEUSEQUIN, “Inventaris van het archief van het parket van de procureur des Konings te Antwerpen. Oud bestand – tweede archiefblok.”, in P. DROSSENS & S. HEUSEQUIN, Inventaris van het archief van het parket van de procureur des Konings te Antwerpen, I 148 (Rijksarchief te Beveren), Brussel, ARA-AGR, 2007, pp. 13-142. Dit bestand bevat omvangrijke reeksen dossiers van zonder gevolg geklasseerde zaken. We vermelden in het bijzonder het nr. 623 uit de reeks zonder gevolg geklasseerde zaken inzake gemeenrecht, dat betrekking heeft op “diefstallen die plaatsvonden tijdens de ontruiming van Joodse huizen” (1944); dit dossier bevat o.a. waardepapieren.

Collectie
  • EHRI
Type
  • Archief
Rechten
Identificatienummer van European Holocaust Research Infrastructure
  • be-002106-be_rabn_512_r600
Trefwoorden
  • spoliatie
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards