Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Rechts heer Cornelis Petrus Keet, directeur van Van Gelder papierfabriek met zijn electrische auto o...

ca. 1942

Rechts heer Cornelis Petrus Keet, directeur van Van Gelder papierfabriek met zijn electrische auto op weg naar de kerk De auto wilde niet meer starten. Achter de auto twee mannen die duwen. Links Jaap Groot en rechts Cor Meijer.

Collectie
  • Beeldbank Waterlands Archief
Type
  • Foto
Identificatienummer van Waterlands Archief
  • 0068-WAT002001372
Trefwoorden
  • auto
  • Kerkelijk leven/religieuze feesten
  • Godsdienst
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards