Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Amerikaans model vaardigheidsembleem voor een glider pilot in de United States Army Air Force

Een zilverkleurig Amerikaans model vaardigheidsembleem voor een glider pilot in de United States Army Air Force. Dit embleem bestaat uit een wapenschild met de letter G met hierachter gespreide vleugels. Aan de achterkant twee pinnen om het embleem vast te zetten op het uniform. Het embleem werd op het uniform gedragen boven de rechterborstzak.

Collectie
  • uniformen
Type
  • onderscheidingstekens
  • vaardigheidsembleem
Identificatienummer van Airborne Museum Hartenstein
  • 07A012
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards