Op 3 maart 1894 is Paulina Christina Bollen geboren in Noordwolde.

Duitse inval in Friesland

Na een snelle opmars door Noord Nederland stuitten de Duitse Strijdkrachten bij Kornwerderzand op hardnekkig verzet.
Bron bekijkenOp de Duitse Overlijdensakte wordt gesteld dat Paulina Christina Bollen op 20 oktober 1943 is omgekomen in Emlichheim. Lungenentzündung wordt genoemd als doodsoorzaak.Emlichheim wordt genoemd als verblijfplaats. De gegevens op de Duitse Overlijdensakten zijn niet altijd correct qua inhoud en/of notatie.

Duitse Overlijdensakte van Paulina Christina Bollen
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Paulina Christina Bollen
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Paulina Christina Bollen, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen