Lambertus Hermanus JansenHerwen en Aerdt (gld), 3 december 1909 - Subic Bay (Fil.Luzon) aan boord van "Hofuku Maru", 21 september 1944
Op 3 december 1909 is Lambertus Hermanus Jansen geboren in Herwen en Aerdt (gld).
Op 3 december 1909 is Lambertus Hermanus Jansen geboren.
Op 3 december 1909 is Lambertus Hermanus Jansen geboren in Herwen en Aerdt.
Duitse inval in Gelderland
Een tocht door de gevechtszone
Bron bekijkenOndergang H.M.S. "Exeter" in de Javazee (genomen door Japanse vlieger). NI 9073
Bron bekijkenOp 8 maart 1942 is Lambertus Hermanus Jansen gearresteerd in Bandung.
Op 8 maart 1942 is Lambertus Hermanus Jansen krijgsgevangen gemaakt in Bandung .
Onder Japanse bezetting
Generaal Ter Poorten. NI 560
Bron bekijkenOp 21 september 1944 is Lambertus Hermanus Jansen omgekomen in Subic Bay (Fil.Luzon) aan boord van "Hofuku Maru". Doodsoorzaak: Bombardement.
Op 21 september 1944 is Lambertus Hermanus Jansen omgekomen in Ten westen van Luzon a/b Hofuku Maru.
Afbeelding van Lambertus Hermanus Jansen
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Lambertus Hermanus Jansen, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen
NIOD: gevallenen '40-'45 database