Op 21 februari 1913 is Bartus Brouwer geboren in Apeldoorn.
Op 21 februari 1913 is Bartus Brouwer geboren in Apeldoorn.

Duitse inval in Gelderland

Een tocht door de gevechtszone
Bron bekijken
Dagelijks leven tijdens Duitse bezetting
Rantsoenering van koffie en thee
Invoering van Spertijd
Inbeslagname van radiotoestellen

Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenOp 3 december 1944 is Bartus Brouwer omgekomen in Werth.
Op 3 december 1944 is Bartus Brouwer omgekomen in Bocholt.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Bartus Brouwer zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Bartus Brouwer
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Bartus Brouwer, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen