Op 8 november 1919 is Johannes Beekhuizen geboren.
Op 8 november 1919 is Johannes Beekhuisen geboren in s-Gravenhage.
Op 8 november 1919 is Johannes Beekhuizen geboren in Den Haag.
Op 8 november 1919 is Johannes Beekhuiden geboren.

Duitse inval in Zuid-Holland

1940, Den Haag, Rijksstraatweg. JU 52. Junkers 52.
Bron bekijkenOp 14 mei 1944 is Johannes Beekhuizen omgekomen.
Op de Duitse Overlijdensakte wordt gesteld dat Johannes Beekhuisen op 14 mei 1944 is omgekomen in Hagen. Scharlach, Herzschwäche wordt genoemd als doodsoorzaak.Hagen wordt genoemd als verblijfplaats. De gegevens op de Duitse Overlijdensakten zijn niet altijd correct qua inhoud en/of notatie.
Op 14 mei 1944 is Johannes Beekhuizen omgekomen in Hagen, Stadtkreis Hagen in Westfalen.
Op 14 mei 1944 is Johannes Beekhuiden omgekomen.

Duitse Overlijdensakte van Johannes Beekhuisen
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Johannes Beekhuizen zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Johannes Beekhuizen
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Johannes Beekhuizen, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen