Hermanus Johannes Eduard OrdelmansHaaksbergen, 3 januari 1914 - Haaksbergen, 27 april 2006
Op 3 januari 1914 is Hermanus Johannes Eduard Ordelmans geboren in Haaksbergen.

Duitse inval in Overijssel

Een tocht door de gevechtszone
Bron bekijkenOp 27 april 2006 is Hermanus Johannes Eduard Ordelmans overleden in Haaksbergen.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Hermanus Johannes Eduard Ordelmans zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Hermanus Johannes Eduard Ordelmans
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Hermanus Johannes Eduard Ordelmans, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen