Op 5 december 1922 is Hendrikus van Uum geboren in Zevenaar.

Duitse inval in Gelderland

Een tocht door de gevechtszone
Bron bekijkenOp 12 januari 1944 is Hendrikus van Uum omgekomen in Hagen.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Hendrikus van Uum zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Hendrikus van Uum
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Hendrikus van Uum, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen