Op 12 mei 1911 is Jan Baart geboren in Hoorn.

Duitse inval in Noord-Holland

Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenOp 8 november 2000 is Jan Baart overleden in Hoorn.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Jan Baart zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Jan Baart
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Jan Baart, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen