Tjeerd VisserBallum, 19 maart 1910 - Neuengamme, 3 januari 1945
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren.
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren in Ameland.
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren in Ballum (Ameland, fr).
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren.
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren in Ballum.
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren in Ballum.
Op 19 maart 1910 is Tjeerd Visser geboren in Ballum, Ameland.

Duitse inval in Friesland

Na een snelle opmars door Noord Nederland stuitten de Duitse Strijdkrachten bij Kornwerderzand op hardnekkig verzet.
Bron bekijken
Kleine en grote daden van verzet
Eerste massa-executie op Waalsdorpervlakte
Oprichting van de LO
April-meistakingen

13 maart 1941 Zy traden aan by 't eerste morgenklaren ...
Bron bekijkenOp 5 juli 1944 is Tjeerd Visser gearresteerd in Warga.
Op 6 juli 1944 is Tjeerd Visser gearresteerd.
Tussen 29 augustus 1944 en 8 september 1944 zat Tjeerd Visser gevangen in Kamp Amersfoort.
Van 29 augustus 1944 tot 9 september 1944 zat Tjeerd Visser gevangen in Amersfoort.
Tussen 9 september 1944 en 10 september 1944 is Tjeerd Visser getransporteerd van Amersfoort naar Neuengamme.
Vanaf 10 september 1944 zat Tjeerd Visser gevangen in Neuengamme.
Op 3 januari 1945 is Tjeerd Visser omgekomen.
Op de Duitse Overlijdensakte wordt gesteld dat Tjeerd Visser op 3 januari 1945 is omgekomen in Hamburg-Neuengamme. Lungenschwindsucht wordt genoemd als doodsoorzaak.Warga wordt genoemd als verblijfplaats. De gegevens op de Duitse Overlijdensakten zijn niet altijd correct qua inhoud en/of notatie.
Op 3 januari 1945 is Tjeerd Visser omgekomen in Neuengamme (D, Neder-Saksen). Doodsoorzaak: Omgekomen in een concentratiekamp.
Op 3 januari 1945 is Tjeerd Visser omgekomen in Neuengamme.
Op 3 januari 1945 is Tjeerd Visser omgekomen in Neuengamme.
Op 3 januari 1945 is Tjeerd Visser omgekomen in Neuengamme.

Duitse Overlijdensakte van Tjeerd Visser
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Tjeerd Visser zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Tjeerd Visser heeft in kamp Amersfoort gevangen gezeten.
Vanaf datum onbekend zat Tjeerd Visser gevangen in Leeuwarden.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Tjeerd Visser
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Tjeerd Visser, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen
NIOD: gevallenen '40-'45 database