Leendert BeyerMijnsheerenland, 9 november 1890 - locatie onbekend, datum onbekend
Op 9 november 1890 is Leendert Beyer geboren in Mijnsheerenland.
![Duitse inval in Zuid-Holland](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fimages.memorix.nl%2Fniod%2Fthumb%2F1000x1000%2Fcbc6748b-1f86-5f03-aff3-fd14b2732e9e.jpg/full/full/0/default.jpg)
Duitse inval in Zuid-Holland
![](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fimages.memorix.nl%2Fniod%2Fthumb%2F1000x1000%2Ffc22c24e-cbaf-8b7f-2376-67273e1fe4d2.jpg/full/full/0/default.jpg)
1940, Den Haag, Rijksstraatweg. JU 52. Junkers 52.
Bron bekijkenGebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Leendert Beyer zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal
![](/img/TimelineSuggestDataBg.png)
Afbeelding van Leendert Beyer
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Leendert Beyer, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen