Willem BenschopSchoonhoven, 21 juni 1925 - Frankfurt am Main, Stadtkreis Frankfurt am Main, 21 mei 1944
Op 21 juni 1925 is Willem Benschop geboren.
Op 21 juni 1925 is Willem Benschop geboren in Schoonhoven.
Op 21 juni 1925 is Willem Benschop geboren in Schoonhoven.

Duitse inval in Zuid-Holland

1940, Den Haag, Rijksstraatweg. JU 52. Junkers 52.
Bron bekijkenOp 21 mei 1944 is Willem Benschop omgekomen.
Op de Duitse Overlijdensakte wordt gesteld dat Willem Benschop op 21 mei 1944 is omgekomen in Frankfurt am Main. Herzversagen Lungenentzündung wordt genoemd als doodsoorzaak.Frankfurt am Main wordt genoemd als verblijfplaats. De gegevens op de Duitse Overlijdensakten zijn niet altijd correct qua inhoud en/of notatie.
Op 21 mei 1944 is Willem Benschop omgekomen in Frankfurt am Main, Stadtkreis Frankfurt am Main.

Duitse Overlijdensakte van Willem Benschop
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Willem Benschop zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Willem Benschop
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Willem Benschop, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen