Willy Rosa van RossumSumatra, 16 augustus 1920 - locatie onbekend, datum onbekend
Op 16 augustus 1920 is Willy Rosa van Rossum geboren.
Op 16 augustus 1920 is Willy Rosa van Rossum geboren.
![Duitse inval in Noord-Holland](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fimages.memorix.nl%2Fniod%2Fthumb%2F1000x1000%2F617315e4-adc3-8c15-c474-a5856e82f957.jpg/full/full/0/default.jpg)
Duitse inval in Noord-Holland
![](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fwww.openbeelden.nl%2Fimages%2F793195%2FIntocht_van_Duitse_gemotoriseerde_troepen_%25282_33%2529.png/full/full/0/default.jpg)
Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenGebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Willy Rosa van Rossum zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal
![](/img/TimelineSuggestDataBg.png)
Afbeelding van Willy Rosa van Rossum
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Willy Rosa van Rossum, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen