Bastiaan Baggerman van HouweningeDen Haag (zh), 16 oktober 1917 - Düsseldorf, 24 februari 1944
Op 16 oktober 1917 is Bastiaan Baggerman van Houweninge geboren.
Op 16 oktober 1917 is Bastiaan Baggerman van Houweninge geboren.
Op 16 oktober 1917 is Batian Baggerman van houweninge geboren in s-Gravenhage.
Op 16 oktober 1917 is Bastiaan Baggerman van Houweningen geboren in Den Haag (zh).
Op 16 oktober 1917 is Bastiaan Baggerman van Houweninge geboren in Den Haag.
Op 16 oktober 1917 is Bastian Baggerman van Houweninge geboren.
Op 16 oktober 1917 is Baggerman van Houweninge geboren.

Duitse inval in Zuid-Holland

1940, Den Haag, Rijksstraatweg. JU 52. Junkers 52.
Bron bekijken
Kleine en grote daden van verzet
Eerste massa-executie op Waalsdorpervlakte
Oprichting van de LO
April-meistakingen

13 maart 1941 Zy traden aan by 't eerste morgenklaren ...
Bron bekijkenOp 1 oktober 1941 is Bastiaan Baggerman van Houweningen gearresteerd in Blankenberge (B).
Op 24 februari 1944 is Bastiaan Baggerman van Houweninge omgekomen.
Op 24 februari 1944 is Bastiaan Baggerman van Houweninge omgekomen.
Op de Duitse Overlijdensakte wordt gesteld dat Batian Baggerman van houweninge op 24 februari 1944 is omgekomen in Düsseldorf. allgemeine tuberkulose, rippentuberkulose wordt genoemd als doodsoorzaak.s-Gravenhage wordt genoemd als verblijfplaats. De gegevens op de Duitse Overlijdensakten zijn niet altijd correct qua inhoud en/of notatie.
Op 24 februari 1944 is Bastiaan Baggerman van Houweningen omgekomen in Düsseldorf (D, Noordrijn-Westfalen)/gevangenis. Doodsoorzaak: Omgekomen in gevangenis.
Op 24 februari 1944 is Bastiaan Baggerman van Houweninge omgekomen in Düsseldorf Stadtkreis Düsseldorf.
Op 24 februari 1944 is Bastian Baggerman van Houweninge omgekomen.
Op 24 februari 1944 is Baggerman van Houweninge omgekomen.

Duitse Overlijdensakte van Batian Baggerman van houweninge
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Bastiaan Baggerman van Houweninge zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Bastiaan Baggerman van Houweninge
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Bastiaan Baggerman van Houweninge, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen