Johannes van der PolOisterwijk, 5 oktober 1920 - locatie onbekend, datum onbekend
Op 5 oktober 1920 is Johannes Antonius van de Pol geboren.
Op 5 oktober 1920 is Johannes van der Pol geboren in Oisterwijk.
![Duitse inval in Noord-Brabant](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fimages.memorix.nl%2Fniod%2Fthumb%2F1000x1000%2F617315e4-adc3-8c15-c474-a5856e82f957.jpg/full/full/0/default.jpg)
Duitse inval in Noord-Brabant
![](https://data.spinque.com/iiif/2/https%3A%2F%2Fwww.openbeelden.nl%2Fimages%2F793195%2FIntocht_van_Duitse_gemotoriseerde_troepen_%25282_33%2529.png/full/full/0/default.jpg)
Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenVanaf 12 mei 1944 heeft Johannes van der Pol gevangen gezeten in Moabit.
Vanaf 4 december 1944 heeft Johannes van der Pol gevangen gezeten in PP II.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Johannes Antonius van de Pol zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal
![](/img/TimelineSuggestDataBg.png)
Afbeelding van Johannes van der Pol
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Johannes van der Pol, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen
Dr. Reinoutje Kaas, onderzoeker: Nederlandse Dwangarbeiders