Teunis Gerrit van BeusichemDiemen, 8 januari 1911 - locatie onbekend, datum onbekend
Op 8 januari 1911 is Teunis Gerrit van Beusichem geboren in Diemen.

Duitse inval in Noord-Holland

Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenGebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Teunis Gerrit van Beusichem zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Teunis Gerrit van Beusichem
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Teunis Gerrit van Beusichem, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen