Reijerus Maria MoeskopsMedemblik, 16 november 1921 - Medemblik, 15 januari 2019
Op 16 november 1921 is Reijerus Maria Moeskops geboren in Medemblik.

Duitse inval in Noord-Holland

Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenOp 15 januari 2019 is Reijerus Maria Moeskops overleden in Medemblik.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Reijerus Maria Moeskops zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Reijerus Maria Moeskops
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Reijerus Maria Moeskops, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen