Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
De oorlog van

Jacobus Henricus Gerardus BastenGrubbenvorst, 27 maart 1916 - Venlo, 4 november 1994

Deel deze tijdlijn
Grubbenvorst
27 maart 1916
Jacobus Henricus Gerardus Basten is geboren
Op 27 maart 1916 is Jacobus Henricus Gerardus Basten geboren in Grubbenvorst.
Gebeurtenissen
Deze gebeurtenis is gereconstrueerd uit de volgende bronnen:
Nationaal Archief: Collectie Arbeidsinzet (toegang 2.19.323) van het Nederlandse Rode Kruis

Op 27 maart 1916 is Jacobus Henricus Gerardus Basten geboren in Grubbenvorst.

Duitse inval in Limburg
10 mei 1940
Jacobus Henricus Gerardus Basten is dan 24
Afbeeldingen
Deze afbeeldingen zijn gebruikt om deze gebeurtenis te illustreren:
Nederlands Instituut voor Militaire Historie

Duitse militairen steken bij de gevechtshandelingen tijdens de meidagen van 1940 de spoorbrug over d...

Bron bekijken
Venlo
4 november 1994
Jacobus Henricus Gerardus Basten is overleden in Venlo
Op 4 november 1994 is Jacobus Henricus Gerardus Basten overleden in Venlo.
Jacobus Henricus Gerardus Basten is dan 78 jaar oud
Gebeurtenissen
Deze gebeurtenis is gereconstrueerd uit de volgende bronnen:
Nationaal Archief: Collectie Arbeidsinzet (toegang 2.19.323) van het Nederlandse Rode Kruis

Op 4 november 1994 is Jacobus Henricus Gerardus Basten overleden in Venlo.

Gebeurtenissen zonder datering

In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Jacobus Henricus Gerardus Basten zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? Bekijk dan deze zoekhulp.
Gebeurtenissen
Deze gebeurtenis is gereconstrueerd uit de volgende bronnen:
Nationaal Archief: Collectie Arbeidsinzet (toegang 2.19.323) van het Nederlandse Rode Kruis

In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Jacobus Henricus Gerardus Basten zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.

Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Jacobus Henricus Gerardus Basten

Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Jacobus Henricus Gerardus Basten, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.

Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?

Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl

Bronvermelding partners

Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards