Johannes Teunis den Boerlocatie onbekend, 30 juli 1928 - Nunspeet, 3 juli 2006
Op 30 juli 1928 is Johannes Teunis den Boer geboren.
Op 3 juli 2006 is Johannes Teunis den Boer overleden in Nunspeet.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Johannes Teunis den Boer zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal
![](/img/TimelineSuggestDataBg.png)
Afbeelding van Johannes Teunis den Boer
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Johannes Teunis den Boer, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen