Op 24 februari 1924 is Hendrik Renes geboren in De Meije.

Duitse inval in Zuid-Holland

1940, Den Haag, Rijksstraatweg. JU 52. Junkers 52.
Bron bekijkenOp 11 november 2004 is Hendrik Renes overleden in Waddinxveen.
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Hendrik Renes zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Hendrik Renes
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Hendrik Renes, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen